Z dumą i satysfakcją informujemy, że Zakłady Górniczo – Metalowe „Zębiec” w Zębcu Spółka Akcyjna otrzymały Złotą Kartę Liderów Bezpiecznej Pracy 2015 – 2016 przyznawaną przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Złotą Kartą wyróżnione zostają firmy, które spełniają szereg istotnych warunków, szczególnie prowadzą aktywne i skuteczne działania na polu bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony człowieka w środowisku pracy. Karty Liderów zostały wręczone podczas uroczystości w dniu 22 października 2014 r. podczas XVII Konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy w Pile.

Kluczowym czynnikiem naszej firmy jest stworzenie korzystnego środowiska pracy. Naszym pracownikom gwarantujemy pracę w warunkach spełniających normy prawne i etyczne, dążymy także do zapewnienia największego komfortu pracownikom fizycznym na każdym szczeblu zawodowy. Cenimy sobie przede wszystkim nieustanne podnoszenie satysfakcji zatrudnionych osób oraz kierujemy się zasadą uczuciowości i wzajemnego szacunku ze szczególnym uwzględnieniem poszanowania godności pracowników.

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia i zobowiązujemy się do dalszego tworzenia najlepszych warunków pracy w naszym zakładzie.