Za nami Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, które zgromadziły ekspertów i specjalistów z branży odlewniczej, metalowej i nowoczesnych technologii. Wydarzeniu towarzyszyły również wystawy w ramach „Przemysłowej jesieni” oraz prelekcje i warsztaty.

Targi METAL to jedno z ważniejszy wydarzeń branży w Europie. Podczas trzydniowej imprezy swoją ofertę zaprezentowało prawie 200 firm. Wśród wystawców była również nasza firma, której stoisko Zębiec Minerals cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Z całą pewnością Targi możemy zaliczyć do udanych. Nasi kontrahenci i potencjalni odbiorcy pojawili się w Kielcach, więc mieliśmy okazję, w jednym czasie i jednym miejscu, porozmawiać o dalszej współpracy.

Jarosław Kozieł, kierownik Działu Sprzedaży Minerałów

Targi Kielce to nie tylko spotkania biznesowe. Drugiego dnia zostały rozdane nagrody i wyróżnienia za produkty i aranżacje. Do Zębca trafił Medal Targów Metal 2022 za mieszankę bentonitową Active Eco.

Drugi rok z rzędu, z czego się cieszymy, dostaliśmy medal za produkt ekologiczny, który został przyjęty pozytywnie przez rynek odlewniczy i komisję konkursową.

Katarzyna Bernaciak, dyrektor handlowy

Kolejne spotkanie w Targach Kielce związane z branżą metalurgiczną zaplanowano na jesień w 2024 roku.