Produkcja resorów

Resory piórowe wyprodukowane przez ZGM Zębiec S.A. to wysokiej jakości produkty. Dlatego wykorzystywane są w strategicznych gałęziach przemysłu krajowego i zagranicznego. Nasze resory cechują się wysoką wytrzymałością i niezawodnością dzięki czemu zyskały uznanie na rynku.

resory rolnicze

Resory piórowe

Pióra resoru wykonuje się głównie ze stali sprężynowej poddanej obróbce cieplnej. Resory kształtowane są na gorąco z prętów płaskich i żłobkowanych o grubościach od 4 do 16 mm. Mają postać wstępnie ukształtowanych płaskowników, które po obróbce zyskują cechy sprężystości.

Resory produkowane przez ZGM Zębiec S.A. stosowane są głównie w maszynach rolniczych (resory piórowe). Produkty Zębiec S.A. cechuje wysoka jakość i niezawodność.

Jako wieloletni producent resorów piórowych gwarantujemy terminowość dostaw oraz powtarzalność parametrów jakościowych.

Zastosowanie i właściwości resorów

Resory piórowe stosowane w przemyśle maszynowym oraz w branżach szczególnie wymagających najlepszych jakościowo produktów, branży energetycznej, górniczej i kolejowej.  Dzięki naszemu doświadczeniu produkty ZGM Zębiec S.A. są trwałe oraz precyzyjnie dopasowane do potrzeb klientów. Ponieważ cechuje je wysoka jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania  znalazły zastosowanie w trudnych warunkach eksploatacji.

Dział Technologiczny ZGM Zębiec S.A. oferuje pomoc i współpracę w zakresie doboru i projektowania elementów sprężystych, a także przy badaniach serii próbnych.

Doradztwo

Szczegółowe informacje można uzyskać u naszych doradców handlowych:

Wojciech Leszczyński
Specjalista ds. Handlu

tel. +48 606 711 183

e-mail: sitaperforowane@zebiec.pl
wojciech.leszczynski@zebiec.pl