Producent sprężyn

ZGM Zębiec S.A. to producent wysokiej jakości sprężyn naciskowych. Nasze produkty wykorzystywane są w strategicznych gałęziach przemysłu krajowego i zagranicznego. Sprężyny wykonywane na zimno i na gorąco cechują się wysoką wytrzymałością i niezawodnością.

Sprężyny naciskowe

Zakłady Górniczo-Metalowe „Zębiec” to lider w swojej branży, producent sprężyn (sprężyny naciskowe) należący do wąskiego grona przedsiębiorstw pełniących wiodącą rolę w zakresie działalności wytwórczej. Zajmujemy się produkcją sprężyn dla przemysłu maszynowego, energetycznego, górniczego, kolejowego i innych. Dlatego nasze sprężyny cechuje bardzo wysoka wytrzymałość, doskonałe parametry jakościowe, trwałość i wieloletnia niezawodność.

Do produkcji sprężyn wykorzystywane są najwyższej jakości materiały: pręty okrągłe o średnicy od 1 do 45 mm. Sprężyny wykonywane metodą zwijania na zimno i na gorąco.

Produkcja sprężyn wykonywana jest metodą zwijania na zimno i na gorąco:

  • metoda wykonania sprężyny na zimno pozwala na wyrób sprężyn z drutów stalowych sprężynowych w zakresie średnic drutu od ø 1 do ø 13 mm;
  • metoda wykonania sprężyny na gorąco pozwala na wyrób sprężyn w zakresie średnic prętów od ø 14 do ø 50 mm;

Produkcja sprężyn, materiał:

  • sprężyny na zimno wykonane są z drutu sprężynowego patentowanego według norm PN-71/M-80057 oraz DIN 17223 cz.1;

  • sprężyny na gorąco wykonane są z prętów stopowych walcowanych, ciągnionych, szlifowanych: gat. według PN 74/H-84032;

  • warunki wykonania sprężyn według normy PN-88/M-80700 lub według norm specjalnych wymagają uzgodnień z zamawiającym;

Przeznaczenie sprężyn

Produkcja sprężyn w firmie Zębiec ukierunkowana jest na dostarczenie wysokiej jakości produktów, wykonanych z najlepszych materiałów.

Wykonujemy sprężyny dla przemysłu maszynowego oraz branż szczególnie wymagających najlepszych jakościowo produktów. Ponieważ nasze produkty są trwałe i precyzyjnie dopasowane do potrzeb nabywców, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo użytkowania w niemal każdych warunkach ich eksploatacji. Dlatego zaufało nam wiele firm z branży energetycznej, górniczej oraz kolejowej.

Nowoczesne metody produkcji sprężyn naciskowych. Produkcja sprężyn na zimno lub na gorąco.

Warunki wykonywania sprężyn wg normy PN-88/M-80700 lub wg specjalnych uzgodnień z zamawiającym. Sprężyny wykorzystywane są głównie w przemyśle maszynowym, energetycznym, górniczym i kolejowym.

producent sprężyn

Sprężyny ZGM Zębiec S.A. są wytrzymałe, niezawodne i trwałe.

Jako producent sprężyn możemy zaoferować szeroki zakres usług. Zamówione sprężyny naciskowe wykonywane są zgodnie z indywidualnymi zamówieniami Klientów.

Doradztwo

Szczegółowe informacje dotyczące produkcji sprężyn można uzyskać u naszych doradców handlowych:

Wojciech Leszczyński
Specjalista ds. Handlu

tel. +48 606 711 183

e-mail: sitaperforowane@zebiec.pl
wojciech.leszczynski@zebiec.pl