W marcu rozpoczęliśmy cykl wyjazdów naszego auta wystawienniczego do gmin w województwach, w których w 2024 roku należy wymienić stary kocioł na ekologiczny. Jako pierwszą odwiedziliśmy Proszowice w woj. małopolskim.

W niedzielę, 17 marca, odbył się Kiermasz Wielkanocny – Piknik Ekologiczny w Proszowicach. Na rynku oprócz stoisk z ozdobami świątecznymi wystawił się Urząd Gminy i Miasta promujący Program Czyste Powietrze. Podczas pikniku byliśmy jedynym producentem urządzeń grzewczych. Zainteresowanie kotłami było duże – spowodowane zbliżającym się terminem zakazu używania kotłów pozaklasowych. Goście odwiedzający nasze auto szukali rozwiązania, które posłuży przez kilka najbliższych lat. Byli zdezorientowani co do paliw, jakie będzie można używać w najbliższej przyszłości. Pytania dotyczyły głównie kotła na pellet Rubin, oraz kotła zasypowego na węgiel – Wenus Eco oraz kotłów uniwersalnych na drewno i węgiel.

Cykl wyjazdów ma na celu spotkanie się z mieszkańcami i przybliżenie im naszej oferty oraz prezentację cech i zalet naszych produktów.