Podczas 28. odsłony targów AGROTECH została zaprezentowana oferta branży rolniczej. Nowinki technologiczne oraz najnowsze maszyny rolnicze i sadownicze przyciągnęły ponad 70 tys. osób.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbyły się w weekend 17-19 marca. Swoje produkty zaprezentowało 450 firm z 15 krajów. Nasze auto wystawiennicze z kotłami oraz wyrobami produkcji metalowej znalazło się pośród największych światowych producentów branży rolniczej.

Liczba odwiedzających przekroczyła najśmielsze oczekiwania. 90% pytań dotyczyło Wenusa Eco. Pojawiały się również pytania o kotły na pellet i ekogroszek, jednak zdecydowana większość osób szuka, kotła zasypowego, a jako paliwo wybiera drewno.
Dariusz Dworak, Doradca handlowy ZGM Zębiec S.A.

Zainteresowani wymianą kotła, którzy odwiedzili nasze stoisko deklarowali, że przede wszystkim kierują się ekonomią, a nie uchwałami antysmogowymi. Powtarza się sytuacja z targów z Czech gdzie idealnym rozwiązaniem byłby kocioł certyfikowany na wszystkie paliwa. Poza kotłami, na targach zaprezentowaliśmy również ofertę produkcji metalowej.

Takie wydarzenie to dobra okazja do prezentacji produktów i nawiązania nowych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować. Po targach, pojawiło się kilka telefonów i mam nadzieję, że uda się nawiązać współpracę.
Wojciech Leszczyński, Specjalista ds. handlu ZGM Zębiec S.A.

Kieleckim targom rolniczym towarzyszyły również konferencje i spotkania z ekspertami oraz znanymi w branży influencerami.