ZGM „Zębiec” S.A. jest partnerem akcji NIE PALIMY BYLE CZYM. Akcja ma na celu uświadamianie społeczeństwa, jak ważne jest dla naszego zdrowia i atmosfery to w jaki sposób ogrzewamy nasze domy.

Pomóż sobie i innym!

Nadal jest dużo środków pieniężnych do wykorzystania na wymianę systemów ogrzewania w polskich domach. Pamiętajmy, że stare, wyeksploatowane piece na paliwa stałe nadal trują, zanieczyszczając powietrze, którym oddychamy, pogarszają stan naszego zdrowia oraz komfort życia. Natomiast rodziny wciąż nadwyrężają swoje budżety domowe płacąc wysokie rachunki za niesprawne ogrzewanie oraz większe zużycie paliwa.

Można to zmienić wymieniając źródło ciepła i korzystając z programu Czyste Powietrze, ulgi termomodernizacyjnej lub z dofinansowań z budżetów gmin.

Od wielu lat ZGM Zębiec S.A. wspiera proekologiczne inicjatywy, dzięki którym wspólnymi siłami poprawiamy otaczające nas środowisko. Dlatego też przyłączyliśmy się do akcji “Nie palimy byle czym”, aby popularyzować wiedzę o tym jak ekologicznie ogrzewać swój dom.

Zapraszamy do zapoznania się z większą ilością informacji o tej kampanii:


Zobacz nowoczesne kotły Zębiec – DIAMENT, TOPAZ