Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2018

/, wydarzenia, zębiec/Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2018

Targi INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej. Tylko tutaj można było zobaczyć pełną ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów świata. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

Bardzo nas cieszy duża frekwencja i olbrzymie zainteresowanie branży. Targi obfitowały w owocne spotkania biznesowe. Były też okazją do integracji i zawierania nowych kontaktów.

Uczestnictwo naszej firmy jako wystawcy przyczyniło się do budowania wizerunku naszej firmy w oczach obecnych i przyszłych klientów, potwierdziliśmy swoją pozycję na rynku a sam udział stanowił dla nas świetną promocję. Na stanowisku naszej firmy prezentowaliśmy kocioł na pellet AGAT oraz piec 5 klasy na ekogroszek TOPAZ.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska na targach INSTALACJE w Poznaniu.

2019-01-07T22:59:37+00:00Kwiecień 27th, 2018|Categories: kotły, wydarzenia, zębiec|