Certyfikat Fair Play

//Certyfikat Fair Play

Certyfikat Fair Play

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma już po raz kolejny uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014 oraz Platynowy Laur. Wielka Gala XVII edycji wydarzenia odbyła się w dniu 12 grudnia 2014 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie i nagradzanie firm, które kierują się na co dzień w swej działalności szeroko pojętymi zasadami etyki działają również w zgodzie z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi. Cechuje ich rzetelność i systematyczność w dotrzymywaniu terminów płatności.
„Przedsiębiorstwa Fair Play” prowadząc działalność gospodarczą dobrowolnie troszczą się o społeczność lokalną oraz środowisko naturalne. Firmy te pozytywnie reagują na oczekiwania i potrzeby swojego otoczenia, a także budują z klientami trwałe i klarowne relacje. Atutem „Przedsiębiorstw Fair Play” jest umiejętne stworzenie sprzyjających warunków pracy swoim pracownikom mając szczególnie na uwadze ich potrzeby oraz ambicje.

2017-06-28T15:23:07+00:00Luty 10th, 2017|Categories: zębiec|