Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma już po raz kolejny uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014 oraz Platynowy Laur. Wielka Gala XVII edycji wydarzenia odbyła się w dniu 12 grudnia 2014 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie i nagradzanie firm, które kierują się na co dzień w swej działalności szeroko pojętymi zasadami etyki działają również w zgodzie z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi. Cechuje ich rzetelność i systematyczność w dotrzymywaniu terminów płatności.
„Przedsiębiorstwa Fair Play” prowadząc działalność gospodarczą dobrowolnie troszczą się o społeczność lokalną oraz środowisko naturalne. Firmy te pozytywnie reagują na oczekiwania i potrzeby swojego otoczenia, a także budują z klientami trwałe i klarowne relacje. Atutem „Przedsiębiorstw Fair Play” jest umiejętne stworzenie sprzyjających warunków pracy swoim pracownikom mając szczególnie na uwadze ich potrzeby oraz ambicje.