Żwirek dla kota Mruczuś

Żwirek dla kotów – podsypka higieniczna „MRUCZUŚ”, w naszej opinii najlepszy żwirek dla kota dostępny na rynku, produkowana jest na bazie naturalnego surowca – nazywanego bentonitem. Posiada własności sorpcyjne płynów, nie dopuszczając do ich rozkładu i uwalniania się zapachów. Pochłaniając płyny, granulki podsypki pęcznieją i zbrylają się. Można je później z łatwością usunąć z kuwety.

Jaki żwirek dla kota rzeczywiście spełni jego wymagania? Przede wszystkim: bezpieczny! Aby nasz pupil nie pokaleczył sobie łapek i w efekcie nie stracił ochoty do kopania oraz spacerowania po podsypce, rozmiar granulek podsypki higienicznej „MRUCZUŚ” dobraliśmy specjalnie z myślą o naszych zwierzętach. Żwirek dla kotów „Zębca” występuje w rozmiarze w granicach 0,1-4 mm.

Najlepszy żwirek dla kota! Zalety „Mruczusia”:

  • żwirek dla kotów „Mruczuś” wyprodukowany został w 100 proc. z naturalnego surowca; nie pyli, a kot nie roznosi podsypki po mieszkaniu;
  • skutecznie absorbuje płyny i nieprzyjemny zapach: wchłaniając płyny, żwirek dla kota „Mruczuś” tworzy grudki, które można następnie z łatwością usunąć z kuwety i wyrzucić
  • chętnie akceptowany jest przez koty (co stwierdzono na podstawie wielu praktycznych badań!);
  • żwirek dla kotów „Mruczuś” jest wydajny: oferujemy go w zwiększonej zawartości torebki (6,5 l) oraz dobrej cenie (podsypka pakowana wyłącznie w ekologiczne torebki)
KUP ŻWIREK MRUCZUŚ

Instytut Weterynarii w Puławach
wydał opinię, że preparat – żwirek dla kota „Mruczuś” – jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia kota.

NAJLEPSZY ŻWIREK DLA KOTA
Higieniczna i super chłonna podsypka „MRUCZUŚ”
w kuwecie każdego domowego kota !

Sposób pakowania

Worki papierowe o pojemności 6,5 litra pakowane na palecie po 144 sztuki

Doradztwo i sprzedaż

Szczegółowe informacje można uzyskać w naszym sklepie firmowym:

tel. +48 41 276 72 70

e-mail: sklep@zebiec.pl

KUP ŻWIREK MRUCZUŚ