Produkcja resorów

Resory wyprodukowane przez ZGM Zębiec S.A. to wysokiej jakości produkty wykorzystywane w strategicznych gałęziach przemysłu krajowego i zagranicznego. Produkowane resory cechują się wysoką wytrzymałością i niezawodnością.

resory rolnicze

Resory

Resory kształtowane na gorąco z prętów płaskich i żłobkowanych o grubościach od 4 do 16 mm. Mają postać wstępnie ukształtowanych płaskowników, które poddane obróbce zyskują cechy sprężystości. Resory produkowane przez ZGM Zębiec S.A. stosowane są głównie w maszynach rolniczych (resory rolnicze). Resory ZGM Zębiec S.A. cechuje wysoka jakość i niezawodność.

Jako producent resorów piórowych gwarantujemy terminowość dostaw oraz powtarzalność parametrów jakościowych.

Zastosowanie i właściwości

Stosowane w przemyśle maszynowym oraz w branżach szczególnie wymagających najlepszych jakościowo produktów, czyli branży energetycznej, górniczej, kolejowej. Produkty ZGM Zębiec S.A. są trwałe oraz precyzyjnie dopasowane do potrzeb klientów. Dlatego cechuje je wysoka jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach eksploatacji.

Dział Technologiczny ZGM Zębiec S.A. oferuje pomoc i współpracę w zakresie doboru i projektowania elementów sprężystych, a także przy badaniach serii próbnych.

Doradztwo

Szczegółowe informacje można uzyskać u naszych doradców handlowych:

Wojciech Leszczyński
Specjalista ds. Handlu

tel. +48 41 27 67 455
tel. +48 606 711 183

e-mail: sitaperforowane@zebiec.pl
wojciech.leszczynski@zebiec.pl

Producent resorów piórowych | Resory rolnicze