Kotły na pellet

Dlaczego wybrać kocioł na pellet

Kocioł na pellet to wygodne i ekologiczne rozwiązanie które świetnie sprawdzi się w każdym budynku. Nie ważne czy chcesz ogrzać mieszkanie, lokal usługowy, magazyn czy  hale produkcyjną. W każdym miejscu kocioł na pellet sprawdzi się doskonale. Ponieważ sam pellet jako paliwo to czysta i wygodna opcja na ogrzewanie.  Składowany w workach to optymalny sposób na czystość i komfort obsługi pieca na pellet.

Wygoda i oszczędność

Jeśli szukasz obniżenia kosztów ogrzewania oraz uproszczenia eksploatacji pieca to bezobsługowy kocioł na pellet firmy Zębiec zapewni Tobie optymalny komfort.  Użytkowanie kotła ogranicza się do pilnowania ilości pelletu w zasobniku kotła. Piec rozpala i czyści się automatycznie a jego pracą kierują nowoczesne sterowniki mikroprocesorowe.

Kocioł dostosowany do potrzeb

Kotły pelletowe Zębiec to szeroka gama produktów do centralnego ogrzewania. Produkujemy kilka rodzajów kotłów na pellet. Oferujemy piece o różnej mocy grzewczej od 10 do 40kW. Nasze kotły występują w opcji z podajnikiem lub bez. Jeśli nie wiesz jaki kocioł będzie dla Ciebie najlepszy skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyszukaj przedstawiciela firmy Zębiec w swojej okolicy.