Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)
yourshop.com : Start » Siatki stalowe, ocynkowane, mosiężne, miedziane, aluminiowe

Siatki stalowe, ocynkowane, mosiężne, miedziane, aluminiowe

Email Drukuj PDF

W ofercie produktów metalowych ZGM „Zębiec” znaleźć można nie tylko kotły c.o., sprężyny i resory, ale także różnego typu blachy perforowane. Istotną częścią oferty są również wysokiej jakości siatki stalowe, siatki ocynkowane, siatki mosiężne, siatki miedziane oraz siatki aluminiowe.

Siatki stalowe

Siatki stalowe doskonale sprawdzają się jako ogrodzenia powierzchni mieszkalnych i gospodarczych, wewnętrzne ścianki działowe, podesty czy zabezpieczenia podłóg we wnętrzach o nowoczesnym designie. Nierzadko siatki stalowe montowane są również jako element konstrukcyjny drzwi (np. na halach magazynowych) czy osłona schodów bądź wysokich poboczy dróg. Wykorzystywane są zarówno w budownictwie, jak i w wyrobie oryginalnej biżuterii.

Siatki ocynkowane

Siatki ocynkowane zapewniają użytkownikowi wieloletnią trwałość produktu, połączoną z wysokimi parametrami jakościowymi, zabezpieczającymi je przed korozją i niszczeniem w wyniku oddziaływania warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzają się jako główny element konstrukcyjny ogrodzeń. Ogrodzeniowe siatki ocynkowane występować mogą w formie tradycyjnej, rozwijanej i mocowanej na słupkach, jak też w postaci systemów ogrodzeniowych.

Siatki mosiężne

Siatki mosiężne często stanowią materiał podstawowy do wykonywania osłon i filtrów, elementów urządzeń wentylacyjnych, a także realizacji o charakterze zdobniczym. Zdarza się, że są wykorzystywane w produkcji mebli o niebanalnym wzornictwie i kształcie. Siatki mosiężne znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu: farmaceutycznym, papierniczym, motoryzacyjnym czy lotniczym. Charakteryzuje je wysoka jakość, trwałość i estetyka.

Siatki miedziane

Siatki miedziane mają zastosowanie analogiczne do siatek mosiężnych. Wykorzystywane są również do budowy aparatury destylacyjnej przy produkcji alkoholi domowych – jako katalizatory miedziane. To jednak nie wszystko. Siatki miedziane pojawiają się także w zabezpieczeniu rynien, okładzinach parapetów czy jako elementy fasad i konstrukcji chroniących przed nasłonecznieniem. Nierzadko występują w systemie kanałów wentylacyjnych.

Siatki aluminiowe

Siatki aluminiowe mają bardzo wiele zastosowań. Od tradycyjnych ogrodzeń, przez konstrukcje wykorzystywane w budownictwie, aż po zabezpieczenia okienne czy elementy użytkowo-dekoracyjne pojazdów. Cieszą się popularnością wśród pszczelarzy (siatka pszczelarska do dennic), sprawdzają się także w charakterze osłon i ogrodzeń. Siatki aluminiowe cechują się dobrą wytrzymałością, estetycznym wyglądem i dużą podatnością na dowolne kształtowanie.

Długotrwała eksploatacja

Warto dodać, że produkowane przez ZGM „Zębiec” siatki stalowe, ocynkowane, mosiężne, miedziane i aluminiowe odporne są na oddziaływanie warunków atmosferycznych oraz zanieczyszczeń pochodzących z otoczenia, przez co doskonale sprawdzają się w długotrwałej eksploatacji niemal w każdym miejscu. Poza wymienionymi wcześniej sposobami ich wykorzystania, znakomicie służą także w charakterze przesiewaczy (żwir, piasek), znajdują zastosowanie w urządzeniach chłodniczych i stanowią element maszyn rolniczych. Perspektywa ich zastosowań jest niemal nieograniczona, a jakość – praktycznie doskonała.

Zakłady Górniczo - Metalowe "ZĘBIEC" w Zębcu Spółka Akcyjna
27-200 Starachowice
Infolinia godz. 8.00 - 16.00 tel. 41 27 67 250
tel. 41 27 67 400 | fax 41 27 67 500 | e-mail: zebiec@zebiec.pl | www.zebiec.pl

Polska Nagroda Jakości pcbc IQNet KRD  BIP