Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)
yourshop.com : Start » Kotły na ekogroszek

Kotły na ekogroszek

Email Drukuj PDF

Są nowoczesne, bezpieczne i wygodne w obsłudze. Zapewniają wydajną pracę, a jednocześnie stanowią ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie. Kotły na ekogroszek to doskonałe urządzenia grzewcze dla każdego domu!

Czym jest ekogroszek?

Charakteryzuje je wysoka sprawność energetyczna; kotły na ekogroszek, czyli produkowane z wysokokalorycznego węgla (kamiennego lub brunatnego) paliwo – w postaci ziaren o rozmiarze od 5 do 25 mm – to rozwiązanie pozwalające w pełni efektywnie pokryć zapotrzebowanie domu na oczekiwaną temperaturę. A przy tym to rozwiązanie ekologiczne i bardzo oszczędne.

Obsługa ograniczona do minimum

Kotły na ekogroszek z podajnikiem nie wymagają dużego zaangażowania w ich obsługę. Użytkownik tego typu urządzenia musi jedynie dbać o napełnianie kosza zasypowego. Kocioł czerpie potem z podajnika odpowiednie ilości paliwa, by zapewnić sobie właściwą pracę oraz utrzymanie temperatury pozwalającej ogrzać pomieszczenia do pożądanego poziomu ciepła.

Wygodna i tania eksploatacja

W zakresie efektywności pracy, kotły na ekogroszek bardzo precyzyjnie utrzymują temperaturę (dzięki zastosowanym sterownikom), czyniąc eksploatację tego urządzenia wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem dla osób pragnących jak najmniej czasu poświęcać obsłudze kotła c.o. oraz nadzorowaniu jego codziennej pracy. Kotły są bezpieczne, wydajne i ekonomiczne.

Zakłady Górniczo - Metalowe "ZĘBIEC" w Zębcu Spółka Akcyjna
27-200 Starachowice
Infolinia godz. 8.00 - 16.00 tel. 41 27 67 250
tel. 41 27 67 400 | fax 41 27 67 500 | e-mail: zebiec@zebiec.pl | www.zebiec.pl

Polska Nagroda Jakości pcbc IQNet KRD  BIP