Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Aktualności

Zmiany w regulaminie Programu Lojalnościowego dla Sprzedawców i Instalatorów

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, iż następuje zmiana w Regulaminie Programu Lojalnościowego dla Sprzedawców i Instalatorów. Zmiany dotyczą:

Regulamin dla Instalatorów:

Pkt.2 Program obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od 01.03.2013 roku do 31.03.2014 roku i przeznaczony jest dla Instalatorów montujących kotły c.o. Zębiec. Celem programu jest promocja kotłów i umocnienie marki Zębiec.

Pkt. 10 W programie udział biorą Formularze Instalacyjne z datą montażu nie późniejszą niż na dzień zakończenia Programu, tj. 31.03.2014 roku. Formularze Instalacyjne można przesyłać do 15.04.2014 roku (liczy się data stempla pocztowego). Formularze, które zostaną wysłane po 15.04.2014 nie będą poddane procesowi weryfikacji, nie biorą udziału w Programie.

Regulamin dla Sprzedawców:

Pkt.2 Program obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od 01.03.2013 roku do 31.03.2014 roku i przeznaczony jest dla sprzedawców będących pracownikami firm sprzedających kotły c.o. Zebiec użytkownikom detalicznym. Celem programu jest promocja kotłów i umocnienie marki Zębiec.

Pkt. 9 Formularze Sprzedaży należy dostarczyć nie później niż 2 miesiące od daty sprzedaży. W programie udział biorą Formularze Sprzedaży z datą sprzedaży nie późniejszą niż na dzień zakończenia Programu, tj. 31.03.2014 roku. Formularze Sprzedaży można przesyłać do 15.04.2014 roku (liczy się data stempla pocztowego). Te, które zostaną wysłane po 15.04.2014 nie będą poddane procesowi weryfikacji, nie biorą udziału w Programie.

Szkolenia Instalatorów

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich Instalatorów na szkolenia współorganizowane przez firmę ZĘBIEC oraz naszych Partnerów na terenie całej Polski!

Na szkoleniach m.in. spotkania z ekspertami, prezentacja oferty i NOWOŚCI - MERKURY 9KW i SWK URAN, pokazy prawidłowego rozpalania i użytkowania kotłów

Więcej…

Przetargi ofertowe

Email Drukuj PDF

UWAGA!

Na przełomie maja i czerwca 2013r będą ogłaszane otwarte przetargi ofertowe na sprzedaż 7 działek wraz z położonymi na nich obiektami przemysłowymi. Opis obiektów zostanie zamieszczony niebawem. Zainteresowanych nabyciem działek zapraszamy!

 

 

 

K O M U N I K A T !

Dział Kadr ZGM "Zębiec" S.A informuje, że w drugim kwartale 2014 planowane jest przeprowadzenie cyklu dwóch szkoleń z zakresu sprzedaży dla pracowników działu handlu, nt. "Wychodzenie z impasu i sprzedawanie ustępstw. Badanie ukrytych potrzeb klienta" oraz "Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy handlowca. Zapobieganie rutynie i wypaleniu zawodowemu" Zainteresowane przeprowadzeniem szkoleń firmy oraz instytucje szkoleniowe proszone są o przesyłanie wstępnych ofert na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 41 27-67-355 lub 41 27-67-240.

Program Lojalnościowy dla Instalatorów

Email Drukuj PDF

Program Lojalnościowy dla Instalatorów

Do udziału w naszym Programie zapraszamy wszystkich instalatorów montujących kotły c.o. Zębiec. Zasady są proste. Zarejestruj się w Programie, instaluj kotły c.o. Zębiec i odbieraj nagrody. Za 5 szt. zamontowanych kotłów marki Zębiec bez względu na typ i moc otrzymasz 1000 zł!. Dodatkowo, instalując co najmniej 40 kotłów marki Zębiec otrzymasz od nas gwarantowane wakacje marzeń w kraju! Natomiast instalując co najmniej 60 kotłów marki Zębiec otrzymasz gwarantowane zagraniczne wakacje!

 

Co musisz zrobić?

zbiec---ulotka-a5

1. Wypełnij Formularz Zgłoszeniowy dostępny u naszych Partnerów Kluczowych (lista w zakładce Gdzie kupić?), Przedstawicieli Handlowych oraz na stronie internetowej i dostarcz go nas mailem, pocztą lub przez Przedstawiciela Handlowego,
2. Instaluj kotły c.o. Zębiec
3. Wypełnij Formularz Instalacyjny wraz z Protokołem Instalacyjnym i prześlij do nas pocztą lub dostarcz do nas za pośrednictwem Partnerów Kluczowych oraz Przedstawicieli Handlowych nie później niż 2 miesiące od instalacji

i odbieraj nagrody!

Zarejestruj się w Programie już teraz!

icon Regulamin Instalator (28.74 kB)

icon Formularz Zgłoszeniowy (99.61 kB)

icon Formularz Instalacyjny + Protokół Instalacyjny (269.88 kB)

icon Protokół Instalacyjny (232.93 kB)

 

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości - prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 41 27 67 460

Wybierz odpowiedni kocioł z pomocą doradcy

Email Drukuj PDF

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego doboru kotła c.o. do swojego domu. To bardzo ważne, aby wybrany przez Państwa produkt spełniał Wasze oczekiwania i ogrzewał Państwa dom przez wiele lat.

Więcej…

Platynowy Laur dla ZGM Zębiec S.A.

Email Drukuj PDF

Fair Play 2011 - Zębiec - Kotły co

Od ponad 13 lat w ramach programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" promowane i nagradzane są firmy kierujące się na co dzień w swojej działalności szeroko pojętymi zasadami etyki. "Przedsiębiorstwa Fair Play" prowadząc działalność gospodarczą dobrowolnie troszczą się jednocześnie o społeczność lokalną oraz środowisko naturalne. Firmy te pozytywnie reagują na oczekiwania i potrzeby swojego otoczenia, a także budują z nim trwałe i klarowne relacje.

Więcej…

Nowa oferta usługowa

Email Drukuj PDF

W związku z uruchomieniem nowej technologii produkcji informujemy, że w ZGM Zębiec S.A. istnieje możliwość wykonywania usług w zakresie kompleksowego zabezpieczenia elementów stalowych metodą metalizacji natryskowej.

Więcej…

Autoryzowany Instalator

Email Drukuj PDF

Profesjonalny Instalator Certyfikat Autoryzowanego Instalatora kotłów c.o. Zębiec.
Zapraszamy wszystkich instalatorów montujących kotły c.o. ZĘBIEC.

Więcej…

Mały Staw oczyszczony

Email Drukuj PDF

Mały Staw oczyszczonyW środę, 8 czerwca, zakończyły się główne zabiegi techniczne mające na celu oczyszczenie wód tzw. „Małego Stawu” położonego między Rudą a Brodami. Profesor Stanisław Podsiadłowski z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, który nadzorował akcję, powiedział, że już w przyszłym tygodniu powinno być widać efekty tych działań.

Więcej…

Odnowienie Certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Email Drukuj PDF

CertyfikatNiezmiernie miło nam poinformować, że Nasza Spółka ponownie poddała się auditowi odnowienia certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania na zgodność z wymaganiami norm:

Więcej…

Imprezy targowe - czerwiec/lipiec 2011

Email Drukuj PDF

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska firmowego podczas imprez targowych w miesiącach czerwiec i lipiec 2011 roku.

Więcej…

Zakłady Górniczo - Metalowe "ZĘBIEC" w Zębcu Spółka Akcyjna
27-200 Starachowice
Infolinia 24h: 41 27 67 460
tel. 41 27 67 400 | fax 41 27 67 500 | e-mail: zebiec@zebiec.pl | www.zebiec.pl

Polska Nagroda Jakości pcbc IQNet KRD  BIP