Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Aktualności

Szkolenia Instalatorów

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich Instalatorów na szkolenia współorganizowane przez firmę ZĘBIEC oraz naszych Partnerów na terenie całej Polski!

Na szkoleniach m.in. spotkania z ekspertami, prezentacja oferty i NOWOŚCI - MERKURY 9KW i SWK URAN, pokazy prawidłowego rozpalania i użytkowania kotłów

Więcej…

Przetargi ofertowe

Email Drukuj PDF

UWAGA!

Na przełomie maja i czerwca 2013r będą ogłaszane otwarte przetargi ofertowe na sprzedaż 7 działek wraz z położonymi na nich obiektami przemysłowymi. Opis obiektów zostanie zamieszczony niebawem. Zainteresowanych nabyciem działek zapraszamy!

 

 

 

K O M U N I K A T !

Dział Kadr ZGM "Zębiec" S.A informuje, że w drugim kwartale 2014 planowane jest przeprowadzenie cyklu dwóch szkoleń z zakresu sprzedaży dla pracowników działu handlu, nt. "Wychodzenie z impasu i sprzedawanie ustępstw. Badanie ukrytych potrzeb klienta" oraz "Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy handlowca. Zapobieganie rutynie i wypaleniu zawodowemu" Zainteresowane przeprowadzeniem szkoleń firmy oraz instytucje szkoleniowe proszone są o przesyłanie wstępnych ofert na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 41 27-67-355 lub 41 27-67-240.

Wybierz odpowiedni kocioł z pomocą doradcy

Email Drukuj PDF

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego doboru kotła c.o. do swojego domu. To bardzo ważne, aby wybrany przez Państwa produkt spełniał Wasze oczekiwania i ogrzewał Państwa dom przez wiele lat.

Więcej…

Platynowy Laur dla ZGM Zębiec S.A.

Email Drukuj PDF

Fair Play 2011 - Zębiec - Kotły co

Od ponad 13 lat w ramach programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" promowane i nagradzane są firmy kierujące się na co dzień w swojej działalności szeroko pojętymi zasadami etyki. "Przedsiębiorstwa Fair Play" prowadząc działalność gospodarczą dobrowolnie troszczą się jednocześnie o społeczność lokalną oraz środowisko naturalne. Firmy te pozytywnie reagują na oczekiwania i potrzeby swojego otoczenia, a także budują z nim trwałe i klarowne relacje.

Więcej…

Nowa oferta usługowa

Email Drukuj PDF

W związku z uruchomieniem nowej technologii produkcji informujemy, że w ZGM Zębiec S.A. istnieje możliwość wykonywania usług w zakresie kompleksowego zabezpieczenia elementów stalowych metodą metalizacji natryskowej.

Więcej…

Autoryzowany Instalator

Email Drukuj PDF

Profesjonalny Instalator Certyfikat Autoryzowanego Instalatora kotłów c.o. Zębiec.
Zapraszamy wszystkich instalatorów montujących kotły c.o. ZĘBIEC.

Więcej…

Mały Staw oczyszczony

Email Drukuj PDF

Mały Staw oczyszczonyW środę, 8 czerwca, zakończyły się główne zabiegi techniczne mające na celu oczyszczenie wód tzw. „Małego Stawu” położonego między Rudą a Brodami. Profesor Stanisław Podsiadłowski z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, który nadzorował akcję, powiedział, że już w przyszłym tygodniu powinno być widać efekty tych działań.

Więcej…

Odnowienie Certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Email Drukuj PDF

CertyfikatNiezmiernie miło nam poinformować, że Nasza Spółka ponownie poddała się auditowi odnowienia certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania na zgodność z wymaganiami norm:

Więcej…

Imprezy targowe - czerwiec/lipiec 2011

Email Drukuj PDF

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska firmowego podczas imprez targowych w miesiącach czerwiec i lipiec 2011 roku.

Więcej…

Novator 2010 dla ZGM Zębiec S.A.

Email Drukuj PDF

Novator 2010 dla ZGM Zębiec S.A.ZGM „Zębiec” S.A. od wielu lat produkują wyroby na bazie bentonitów - importowanych ze Słowacji surowców geologicznych odpowiednio przetworzonych i wzbogaconych. Są to wyroby stosowane m.in. w przemyśle odlewniczym, w wiertnictwie, przy produkcji dyspersyjnych mas asfaltowych, przy budowie składowisk na odpady. W 2010 r., po badaniach i testach, firma wprowadziła do produkcji trzy wyroby na bazie bentonitów, które są nowością na rynku krajowym.

Więcej…

Eko-Wystawa w Pietrowicach Wielkich

Email Drukuj PDF

Eko-Wystawa Pietrowice WielkiePonad 120 wystawców z całej Polski, wśród nich firma ZGM Zębiec S.A. uczestniczyło w XI edycji Eko-Wystawy w Pietrowicach Wielkich. Imprezę w ciągu dwóch dni odwiedziło kilka tysięcy osób. Organizatorzy dla odwiedzających przygotowali wiele atrakcji oraz koncertów gwiazd, m.in. zespołu KOMBII.

Więcej…

Więcej artykułów…

Zakłady Górniczo - Metalowe "ZĘBIEC" w Zębcu Spółka Akcyjna
27-200 Starachowice
Infolinia 24h: 41 27 67 460
tel. 41 27 67 400 | fax 41 27 67 500 | e-mail: zebiec@zebiec.pl | www.zebiec.pl

Polska Nagroda Jakości pcbc IQNet KRD  BIP