Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)
yourshop.com : Start » Aktualności

Aktualności

Złota karta

Email Drukuj PDF

Z dumą i satysfakcją informujemy, że Zakłady Górniczo – Metalowe „Zębiec" w Zębcu Spółka Akcyjna otrzymały Złotą Kartę Liderów Bezpiecznej Pracy 2015 – 2016 przyznawaną przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Złotą Kartą wyróżnione zostają firmy, które spełniają szereg istotnych warunków, szczególnie prowadzą aktywne i skuteczne działania na polu bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony człowieka w środowisku pracy. Karty Liderów zostały wręczone podczas uroczystości w dniu 22 października 2014 r. podczas XVII Konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy w Pile.

Kluczowym czynnikiem naszej firmy jest stworzenie korzystnego środowiska pracy. Naszym pracownikom gwarantujemy pracę w warunkach spełniających normy prawne i etyczne, dążymy także do zapewnienia największego komfortu pracownikom fizycznym na każdym szczeblu zawodowy. Cenimy sobie przede wszystkim nieustanne podnoszenie satysfakcji zatrudnionych osób oraz kierujemy się zasadą uczuciowości i wzajemnego szacunku ze szczególnym uwzględnieniem poszanowania godności pracowników.

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia i zobowiązujemy się do dalszego tworzenia najlepszych warunków pracy w naszym zakładzie.

 

Liderzy

Certyfikat Fair Play

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma już po raz kolejny uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2014 oraz Platynowy Laur. Wielka Gala XVII edycji wydarzenia odbyła się w dniu 12 grudnia 2014 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play" jest promowanie i nagradzanie firm, które kierują się na co dzień w swej działalności szeroko pojętymi zasadami etyki działają również w zgodzie z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi. Cechuje ich rzetelność i systematyczność w dotrzymywaniu terminów płatności.
„Przedsiębiorstwa Fair Play" prowadząc działalność gospodarczą dobrowolnie troszczą się o społeczność lokalną oraz środowisko naturalne. Firmy te pozytywnie reagują na oczekiwania i potrzeby swojego otoczenia, a także budują z klientami trwałe i klarowne relacje. Atutem „Przedsiębiorstw Fair Play" jest umiejętne stworzenie sprzyjających warunków pracy swoim pracownikom mając szczególnie na uwadze ich potrzeby oraz ambicje.

FairPlay2014 2194      FairPlay2014 2386

Mały Staw oczyszczony

Email Drukuj PDF

Mały Staw oczyszczonyW środę, 8 czerwca, zakończyły się główne zabiegi techniczne mające na celu oczyszczenie wód tzw. „Małego Stawu” położonego między Rudą a Brodami. Profesor Stanisław Podsiadłowski z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, który nadzorował akcję, powiedział, że już w przyszłym tygodniu powinno być widać efekty tych działań.

Więcej…

Odnowienie Certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Email Drukuj PDF

 Niezmiernie miło nam poinformować, że Nasza Spółka ponownie poddała się auditowi odnowienia certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania na zgodność z wymaganiami norm:

Więcej…

ZĘBIEC ZNACZY CIEPŁO

Email Drukuj PDF

Miło  będzie nam  zaliczyć Państwa do grona użytkowników naszych wyrobów. ZGM ,,Zębiec’’ S.A już od  40 lat należą do czołowych  producentów kotłów grzewczych. Kotły przeznaczone są do centralnego ogrzewania domków jednorodzinnych, pawilonów handlowych,  usługowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych, itp.

Więcej…

Zakłady Górniczo - Metalowe "ZĘBIEC" w Zębcu Spółka Akcyjna
27-200 Starachowice
Infolinia godz. 8.00 - 16.00 tel. 41 27 67 250
tel. 41 27 67 400 | fax 41 27 67 500 | e-mail: zebiec@zebiec.pl | www.zebiec.pl

Polska Nagroda Jakości pcbc IQNet KRD  BIP