Ogłoszenia o pracę

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • posiadać uprawnienia UDT do kierowania wózkiem jezdniowym
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność oraz sumienność

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym charakterze
  • znajomość systemów ERP lub WMS

Wybranym osobom oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej firmie
  • system premiowania uzależniony od wyników pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o załączenie klauzuli * Zgodnie z art. 6 ust. 1. lit. a, Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Zakłady Górniczo-Metalowe “Zębiec” w Zębcu Spółka Akcyjna – Administratora Danych Osobowych.

na poniższy adres:
Zakłady Górniczo-Metalowe „Zębiec” w Zębcu Spółka Akcyjna
27-200 Starachowice
e-mail: kadry@zebiec.pl lub fax: 041/27-67-500

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzętu pomiarowego
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • osoby po szkole średniej lub z doświadczeniem zawodowym

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakościowa towarów do produkcji
  • kontrola jakościowa międzyoperacyjna w produkcji i odbiór jakościowy wyrobów gotowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na wskazany poniżej adres:

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie o kierunku mechanicznym.
  • uprawnienia do konserwacji: suwnic, wciągarek, wciągników, żurawi stałych warsztatowych, podestów ruchomych przejezdnych i dźwigów towarowych oraz uprawnienia do obsługi w/w urządzeń.
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze.

e-mail: kadry@zebiec.pl lub fax 041/27-67-500

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie o kierunku mechanicznym
  • uprawnienia spawacza: elektryczne, CO2 i gazowe
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • doświadczenie przy wykonywaniu remontów urządzeń stosowanych w przeróbce minerałów

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Zakłady Górniczo-Metalowe “Zębiec” w Zębcu Spółka Akcyjna informują że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Zakłady Górniczo-Metalowe “Zębiec” w Zębcu Spółka Akcyjna (27-200 Starachowice) wpisane do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru pod numerem KRS 0000049427, NIP 6640000816, numer REGON 000025224,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu bieżącej rekrutacji lub przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 8 grudnia 2017 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 108),
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trzech lat,
  4. posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie,
  5. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego,
  6. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.